Directie
AB Eiffage
Photo description nl: 
Antwerpse Bouwwerken
Photo description en: 
AB Eiffage
AB Eiffage
Photo description nl: 
Antwerpse Bouwwerken
Photo description en: 
AB Eiffage
AB Eiffage
Photo description nl: 
Antwerpse Bouwwerken
Photo description en: 
AB Eiffage

Over AB   Kerncijfers   Geschiedenis   Innovatie


Algemene Directie

ing. Peter Winters
Gedelegeerd bestuurder
peter.winters@eiffage.com

Nancy De Beukelaer
​Directie Assistente, verantwoordelijke externe communicatie
nancy.debeukelaer@eiffage.com

Directie Projectverwerving

ing. Kris Weyn
Directeur Projectverwerving
kris.weyn@eiffage.com

Directie Financiën

Gert Vermeiren
Directeur Financiën
gert.vermeiren@eiffage.com

Directie Human Resources

Karolien Sluyts
HR Manager
karolien.sluyts@eiffage.com

Directie Uitvoeringsmethoden

ir. Bart Calie
Directeur Uitvoeringsmethoden
bart.calie@eiffage.com

Directie Projecten

ing. Chris Denyft
Directeur Projecten
chris.denyft@eiffage.com

ing. Nico Godderis
Directeur Projecten
nico.godderis@eiffage.com

ing. Jonas Van den Broeck
Directeur Projecten
jonas.vandenbroeck@eiffage.com

ing. Marc Vermaelen
Directeur Projecten
marc.vermaelen@eiffage.com